ÖVRIGT / Diverse / Burkar 9949643
nr 994 9643
Burkar
3 st, emalj, Asien, höjd: 4, 5-8, 8, modell äldre
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 16 november 2015
kl 20:59:01
300 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
Burkar
Kondition: slitage, skador
nr 994 9643
Burkar
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 900 kr |
måndag 16 november 2015 |